Skip to main content Skip to search
Strateji üretme, uygulama, yönetici koçluğu ve Rekabet ortamında iletişim alanlarında çalışıyor. (daha&helliip;)

Altuğ Coşkun

Başar Tunçel 20 yıldır dergicilik, iletişim ve tasarım alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır. (daha&helliip;)

Başar Tunçel

Gümrük İşlemlerinizde gerek uygulama deneyimi gerekse mevzuat bilgisiyle sizler için en kârlı GTİP işlemleri için hizmet vermeye hazırım

Deniz Alışkın

Sosyal Medya müşterilerimiz ile ilişkimizin itibar ve tavsiyeye dönüştüğü yerdir. Biz netleşip değişirken paydaşlarımızın bundan haberi olması için sosyal itibarınız Ayşegül'e emanet. Tutarlılık güvendir.

Ayşegül Metin

İhracat Danışmanlığı

İşimi Büyütmek İstiyorum

ITC’nin uluslararası araçlarını kullanarak müşteriye kadar ulaşmak mümkün. Bu yolculukta her aşamada yanınızdayız. Trademap, Market Access Map ve diğer tüm network araçları emrinizde.  Deneyelim mi?

Dijital Vitrin Tasarımı

Değerinizi biliyorlar mı?

Güvenilir ve kalıcı bir firma mı? Beni ve ihtiyaçlarımı tanıyor mu? Soru sorarsam cevap alabilir miyim? Bu soruların cevaplarını kendinizi över gibi anlatırsanız reklam kokar, özgüven ile gösteriş arasında ince bir çizgi vardır.

SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ

Yirmi yılı aşkın süredir farklı alanlarda iş dünyasının değişik kulvarlarında yer aldıktan sonra 2018 yılında uzun süredir kendi alanlarında çalışan ve iş birliği içinde olduğum deneyimli uzman dostlarla kol kola girdik ve firmalara dönüşümün korkutucu değil güven ve umut verici bir yolculuk olduğunu göstermeye ve bilgilerimizi paylaşmaya karar verdik. Bu alanda ITC’nin uluslararası gücünü de arkamıza alarak tek noktada çözümü sunabilmek ve dönüşümü kolaylaştırmak istedik.

Diğer yandan bazılarımızın çalıştığı ve yeni sektör olarak adlandırılan yerel ve uluslararası Sivil Toplumun, toplum yanında bireylere de katkı potansiyelini farkettik. Bu konuda da sorumluluk almaya karar verdik.

Ben ayrıca 2017 yılından bu yana Şiddetsiz İletişim Topluluğu (CNVC) ile başlayan tanışıklığımı halen kolaylaştırıcı olarak çevreme aktarma misyonunu üstlendim.

İş Yönetimi Modeli ile şirket yönetimine bütüncül bir yaklaşımla ve her firmanın potansiyelinin en üst noktasına ulaşma şansının olmasına olan inancımız ve sizin girişimciliğinize olan güvenimizle hizmet etmeye karar verdik.

Bizimle fikir alışverişinde bulunmak ve kafanızdaki soruları sormak isterseniz 0531 231 06 27  nolu telefondan bizi aramakta çekinmeyin

Dediklerine göre; sizi sizden iyi anlatıyormuşuz. Problem sandıklarınız alanların da dünyada nasıl çözüldüğünü biliyoruz.